Wednesday, November 4, 2009

londonowo czyli...

...londyn na nowo, londyn to i owo czyli po prostu próba rekonstrukcji lat 2004 - 2008 spędzonych w londynie.

zacznę od samego początku, w miarę chronologicznie, ale może się trochę poplątać, bo większość dowodów datowanych uległa zniszczeniu w naturze lub unicestwieniu w cyberprzestrzeni.

i jak to na 'wierną rekonstrukcję' przystało, nie ma nic bardziej zawodnego niż pamięć ludzka.

No comments:

Post a Comment